8 Şubat 2010 Pazartesi

SHAİYA SİLAHLARI

SHAİYA SİLAHLARI

Warior Skill Guide (By berzerker)

Oyunda ilk önce hangi silahı kullancağınaza karar verir.wariorların 4 seceğeni var. bunlar dual silahlar, 2 hand silahlar, spear, ve sadece forumlarda gördüğüm ama kullananı görmediğim tek el silah ve kalkan.
Oyunda her skill her silahla calışmadığı için skillerinizi silahınıza göre vermelisiniz. aksi halde skill pointleriniz yetmez.acmanız gereken skilleri acmak için Sp sıkıntısı cekersiniz.

gelemlim silahların özeliklerine:

Dual: daha seri dmg vurmanısı sağlar.ama dmgler 2H ve spearlara nazaran daha az olur.deathly strike skili ki wariorun en cok can acıtan skilidir bu silahla kullanılır.

2H silahlar:darklarda axe ligthlarda sword.Genelde alan vuruş ( aoe) skilleri mevcuttur.yuksek dmg fakat yavaştır.Eğer ben toplu kesim yapıcam derseniz bu silahı secmelisiniz.En kullanışlı skili.Ground shocktur.Aoe etkili olup vuruğu kişinin atack hızı düşürmektedir.

Spear:hiç kullanmadım:S deatly strike ve ground shock ikiside kullanılarbilir.Fakat en yuksek aoe dmgi olan win spin bu silahla calışmaz.

Oyunda epic silahları ( yani oyunun görev karşılığı verdiği silahlar) 2h tir.eğer onları hakkı ile kullanmak istiyorsanız.Skillerinizi 2H silah doğrultusunda geliştirmelisiniz.

Skiller:
--Passive--
Muscle Trainig: passive olarak atağını artırır hiç düşünmeden sonuna kadar acın

2H weapon powerup: Eğer 2h silah kullancaksanız acın.atağınızı artırıyor

Dual weapon powerup: Değer dual silah kullancaksanız acın

Spear power up: spear kullancaksanız acın

relax body: otururken hp mp sp nizin daha cabuk dolmasını sağlar.Ben lvl 1de bıraktım.canınızın dolması bu skill değilde blessin etkisi ile daha cok orantılı.ve ben oturmam potumu basar exime bakarım.ne kadar accağınız sizin oyun tarzınıza bağlı

Backpack Upgrade: inventoryde daha cok yeriniz olmasını sağlar.sürekli towna gitmenize gerek kalmaz.Ben fulledim size yettiği kadarı ile acın

interpretation: Pvp zonelerinde karşı tarafın yazdıklarınını anlamanızı sağlar.bence gereksiz

2H mastery: 2h silahlar ile vuruş hızınızı artırı.eğer 2h kullanıyorsanız düşünmeden kökleyin

Spear mastery: spear silahları ile hızınız artar

Dual mastery: Dual silahların atack hızları artar.dualci iseniz kökleyin

-- Basic --

Stinger: Pvpde en kullanışlı skill.Düşmanıza belli bi mesafen ışınlanmanızı sağlıyor. ve vurduğunda lvl3 te 3 sny stun ediyor.Eğer pvp ye gitmicekseniz acmayın.yok ben gider pk yaparım diorsanız kökleyin


Concentration: Düşünmeden fulleyin bu buff sizin herşeyiniz

Double Damage: LvL3te sizin vuruşunuza + 298 dmg veren bir skill.dual silah kulanıyorsanız acın exte ve pvp de ii iş yapıyor.2h kullanıcılarıda tekbir hedefe iyi vurmak icin bu skilli acabilir.

bash: fulleyin.verdiğiniz her sp yi size crit olarak geri veren bir buff.

Heavy swat:Vurduğunuz kişiyi zehirleyen bir skill. 30sny de toplam 200 dmg lvl1.kullanışsız bir skill.sadece pvpde asasların görünmez olmasını önlemek için kullanılabilir.onun içinde değmez derim.Bende lvl1 fakat hiç kullanmadım.

-- Combat --

Rising Crah:vurduğunuz kişinin defansını lvl3te 34 düşürüyor.hem pvpde hem exte kulanışlı skill.kökleyin

Ground Shock:Eğer dualci olacaksanız bu skilli acmayın.2h ve spear ile calışan bir skilldir.lvl2 de size 8m yakın olan herkese dmg iniz kadar vurur.vuruşhızlarını 2 kademe düşürür.( bu hız düşürme yüzünden cok kullanışlı bir skilldir.asasların combolarına karşı wariorun tek silahı bu skilldir.ne yazıkki dual silahta yok:( )

Wind Spin: lvl3te size 10m yakın olan herkese 2 kere vurur. en cok vuran aoe skilidir.2h ve dual skilidir.

Dual weapon storum: lvl32 de acılır vuruşunaza 164 dmg ekler ( lvl1de) dmg olarak güzel bir skill fakat 15sny de dolup 180 sp yemesi acmaktan vazgecmeme sebep oldu. dualciler düşünebilirler

wild dance.üsteki skilin 2h versiyonu. karar sizin

wild rage: vuruşunaza 191 ekler.190 sp yer biraz masraflı skill. karar spearcıların:)

-- special --

Leadership: Kökleyin. melee olan herkese cok lazım olan bir buff

Eagle eye: Pvp skillidir.Exciler acmayın.cok kısa süreliğine okculardan hiç hasar almamanızı sağlar.lvl1de 9 sny lvl3te 15 sny.Pvpcilerde acarken biraz düşünsün derim.

Potential power:canınız belli bir oranda azalınca direk aktif olan bir bufftur.dmg ve hızınızı deli gibi artırır.benım hayatımı cok kurtardı.lvl1 de bıraktım :)

Berserk fighter: 20 snyliğine defi 50 azaltıp atağı 50 artıran gaz buffdur.lvl1 de 300 sny dolması cok kötü. o yüzden acmadım. eğlence için acabilcek bir skill.ama sp skıntısı cekenler yanına bile yaklaşmasın.Pvp de magelere karşı kullanışlı olabilir.Magelere karşı defansın önemi yoktur.bu yüzden atağı artırıp zaten kolayca ölen mageleri dahada kolay öldürebilirsiniz.Sp nize göre acın yada acmayın.Ben hard moda sakladım bu skili

Dragon slayer:Karşıdakinin defansına bakmadan direk%3 canını alan tamamen boss kesmek için yapılmış bir skill.lvl i artıkca % miktarı artıryor.boss peşinde koşanlar düşünebilirler.

Demon Husling : lvl1 de dmg inize 101 ekliyor.dmg olarak iiyi fakat sp ve mp yemesi sizi sıkıntıya sokar.

Eraser: Wariorun en eğlenceli skiili.dier adı kamikaze.%65 şansla karşıda adama canınız kadar dmg vurmanızı sağlar.tabi neticede sizde ölürsünüz işte bu yüzden skilin dier adı kamikaze:)acerken 7 sp istmesi cok kötü.

LvL 40 wariorumda acık olan skiller bunlar daha acılan olursa buraya eklerim.Hızlıcana hazırlanmış bir guide oldu kusura bakmayın.kafanıza takılan olursa buralardayım elimden geleni yaparım

herkese ii oyunlar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder